0
0

Bestsellery!

Polecamy produkty

  • Darmowa dostawa
0
0

Aktualności

07-08-2020
Wiosna/lato to okres, w którym każdy z nas zmienia swój sposób bycia. Kwitnące kwiaty, zielona trawa powodują u człowieka zmianę nastroju, chęć do zmiany siebie i wszystkiego wokół. W takim okresie gdy wszystko budzi się do życia, chętniej zmieniamy wystrój na jasny i kwiecisty. Czasami jednak, nie stać nas na całkowity remont. Dlatego warto wykorzystać dodatki, które małym kosztem radykalnie zmienia wystrój swojego mieszkania, a przede wszystkim nadać im ten wiosenno-letni klimat.
Przeczytaj całość
23-01-2018
Leśne motywy są jednym z mocniejszych trendów, po które będą sięgać projektanci wnętrz i producenci tkanin dekoracyjnych w tym sezonie. Odwołanie do natury, jej nieokiełznanej siły i błogiego spokoju zarazem – to wszystko znajdziemy w najnowszych kolekcjach tekstyliów i dekoracji.
Przeczytaj całość
03-01-2018
Początek 2018 roku tuż-tuż, dlatego czas najwyższy, aby zapoznać się z trendami, którymi będziemy kierować się podczas dekorowania naszych mieszkań. Trójwymiarowość, faktura betonu, inspiracje naturą i intensywne kolory – tak w wielkim skrócie można ująć najsilniejsze kierunki, którymi będziemy podążać, dekorując nasze mieszkania w 2018 roku.
 
Przeczytaj całość
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail
 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Tekstylialand.pl © 2022   |   Projekt i wykonanie sprawdzNas.pl

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl